“Hipnotyzuj mnie” – nowy singiel Mariusza Wawrzyńczyka

Piosenka „Hipnotyzuj mnie” to propozycja zwycięzcy 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty”, który w  2018 roku  wydał swój debiutancki krążek pt. “Zawsze pod wiatr“.

„Miłość jest jak feniks- nieustannie się odradza. Gdy po zakończonej, wieloletniej relacji myślimy, że już nic nas lepszego nie czeka, pojawia się na naszej drodze nowa osoba, o której względy zabiegamy. Najważniejsze jest to, by wiedzieć, kiedy powiedzieć -stop- i rozstać się z godnością. Odejść, dać od siebie odpocząć, zacząć życie na nowo”.  To  piosenka, która zmusza do refleksji. Nawiązać relacje między sobą  jest ciężko a utrzymać ja jeszcze trudniej, dlatego też warto zastanowić się nad znaczeniem wypowiadanych przez siebie słów”.

Najpierw powstała muzyka, której autorem jest Marcin Nierubiec, który pisze utworu dla topowych polskich artystów: Maryli Rodowicz, Izabeli Trojanowskiej czy Dody.

Dla Mariusza Wawrzyńczyka  komponują  najwybitniejsi polscy kompozytorzy tacy jak  Adam Abramek, Paweł Sot, Marek Kościkiewicz, Marcin Nierubiec, Seweryn Krajewski, Romuald Lipko czy Tomasz Lubert a artysta zaśpiewał także w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz a jego nowa wersja znanego hitu Bajmu „Biała armia” wzbudziła zachwyt i aprobatę Beaty Kozidrak.

Podziel się swoją opinią ;)