#Hot16challenge wróciło – znamy szczegóły akcji

Każdy kto interesuje się polską sceną rapową na pewno pamięta #Hot16Challenge zorganizowane przed sześcioma laty przez Solara – rapera i założyciela SB Maffiji, obecnie jednego z prężniej rozwijających się labeli w Polsce. 

Co to za akcja?

Challenge polega na nagraniu 16-wersów pod wybrany przez siebie bit, wybranej przez siebie formie. Wszystko na tak zwaną setkę czyli  za jednym podejściem. Należy też nominować kolejnych trzech lub czterech raperów, którzy w przeciągu 72 godzin muszą nagrać swoją odpowiedź. Nagranie oczywiście musi być w formie wideo.  

#Hot16Challenge wraca!

Mamy dobrą informację dla fanów akcji! #Hot16Challenge wraca!  Kolejny raz zainicjowana przez Solara i dodatkowo z akcją charytatywną w tle, ponieważ cały dochód, który zostanie zebrany przy okazji challengu na “szesnastki” zostanie przekazany na walkę z Coronavirusem.


Co możemy przeczytać pod nagraniem #Hot16Challenge2  Solara?

“Witam serdecznie społeczność internetu! Kto by się spodziewał, że tym razem hot16challenge zostanie zainicjowany przez nietoperza z Chin. Mimo tego egzotycznego nalotu, podstawowe zasady się nie zmieniają. Zmieniły się okoliczności, bo tym razem musimy uratować świat. W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna – Beef z koronawirusem #hot16challenge – organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Do udziału w zbiórce chciałbym zachęcić nie tylko nominowanych, ale i wszystkich słuchaczy. Możesz wpłacić pieniądze na zbiórkę którą stworzyłem, ale jeśli wolisz wesprzeć inaczej, żaden problem. Zliczaniem wszystkich wpłat na specjalnym liczniku umieszczonym na stronie http://hot16challenge.network zajmie się Rap Genius Polska.

Jak usłyszeliśmy  na powyższym video może teraz oczekiwać na #Hot16Challenge Białasa, Bedoesa, Maty i Taco Hemigwaya, których to właśnie nominował Solar! Do dzieła Panowie! To jest właśnie piękno tej kultury. 🙂


Zajrzyj po więcej:

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=fG3Mzg3bkgs

Podziel się swoją opinią ;)