Coraz bliżej “PEŁNIA” Smolastego

Album “PEŁNIA” tytuł ten nosi nieprzypadkowo. Tak jak nieprzypadkową datą było ogłoszenie premiery nowej płyty wraz z tytułowym singlem w pierwszą pełnię Księżyca 2020 roku. Najnowszy krążek Smolastego w całości poznamy już 15 maja.

Każda “PEŁNIA” ma swoje fazy, tak jak kariera muzyka – nowa płyta Smolastego jest Jego Pełnią, artystycznym dopełnieniem i milowym krokiem w karierze. To na tę płytę dograli się starannie dobrani goście, którzy nadają jej dodatkowego smaku. Usłyszeć można pełen przekrój artystów reprezentujących różne muzyczne style, są klimaty dobrze kojarzone z twórczością Smolastego, są też nieodkryte wcześniej przestrzenie. Wszystko to złożyło się w muzyczną całość, którą częściowo mieliśmy okazję poznać z każdym publikowanym singlem promującym wydawnictwo. Utwory dobrane tak, by skutecznie rozbudzić naszą ciekawość i zdradzić rąbek tajemnicy.


Pełnia to także przenośnia, słowo mogące określić relację między Smolastym a Jego fanami. Zaangażowanie, wsparcie i wiara, jaką go obdarzają, sprawiają, że ta płyta powstała w takiej formie. Nigdy nie chce Ich zawieźć. Oczywiście PEŁNIA to też sPEŁNIAnie marzeń, ta płyta jest jednym z nich.

Do tej pory mogliśmy usłyszeć m.in. takie single jak: najnowsze “Kreski” “Tusz” z gościnnym udziałem Tymka, wakacyjny hit “Raj” ,“Haagen Dans” z Mr. Polska czy tytułowa “Pełnia” przy współpracy z Ewą Farną.

ZAMÓW ALBUM “PEŁNIA”

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/smolasty/

Instagram: https://www.instagram.com/smolasty/

Podziel się swoją opinią ;)