#Hot16Challenge2: Dawid Podsiadło podejmuje wyzwanie

Dawid Podsiadło podjął rękawice rzucone w #Hot16Challenge2 przez kolegę ze stadionu – Taco Hemingwaya. Raper podczas swojej szesnastki, którą stworzył z Quebo w projekcie Quebonafide nominował muzyka. Na jego odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. 

Druga edycja #Hot16Challenge szybko zaczęła wykraczać poza ramy środowiska hip -hopowego poszerzając swój krąg odbiorców, podbijając i dominując kartę na czasie na YouTube. Raperzy zaczęli zapraszać do zabawy muzyków z różnych gatunków muzycznych – muzyka rozrywkowa, klasyczna, pop, rock, alternatywa.

Jak sobie z tym poradzili? Igor Herbut postanowił stanąć na wysokości zadania i zarapował swoją szesnastkę (czytaj więcej), Paweł Domagała zrobił to śpiewająco – akustycznie z gitarą. Dawid Podsiadło jak to ma w zwyczaju – zaskoczył wszystkich. Nie było rapu, ale piosenka, w której najpierw rymuje o duecie Taconafide, by w drugiej zwrotce swoje podziękowania kieruje do personelu medycznego stojącego na pierwszej linii frontu w walce z koronawisrusem. Artysta nominował min. Monikę Brodkę, Darię Zawiałow, Meek, Oh Why? oraz Michała „Kempa” Kempińskiego.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid/

Instagram: https://www.instagram.com/dylanwishop/

Podziel się swoją opinią ;)