#Hot16Challenge2: Igor Herbut rapuje i nominuje Darię Zawiałow i Piotra Roguckiego

Po wczorajszej szesnastce Pawła Domagały wiele oczu i uszu skierowało się w stronę jednego z nominowanych – Igora Herbuta, lidera formacji LemON, który niedawno po razu drugi można powiedzieć debiutował na rynku muzycznym, tym razem za sprawą debiutanckiego albumu “Chrust”. Muzyk nie kazał długo czekać i właśnie odpowiedział na wyzwanie.

Śledząc akcję #Hot16Challenge2, która wyszła ze środowiska hip – hopowego wielu czekało i wciąż czeka na odpowiedzi nominowanych artystów zupełnie nie związanych z rapem. Tak jak Taco Hemingway, MATA, Taconafide, Szpaku, Paluch, Białas, Kękę i wielu innych w tej sytuacji odnaleźli się fantastycznie, tak dla artystów reprezentujących bardziej rozrywkową czy popową stronę muzyki jest to nie lada wyzwaniem.

#Hot16Challenge2 wykracza poza ramy hip-hopu. Nominowani Herbut, Podsiadło i Mery Spolsky

Chęć pomocy i wsparcia akcji jednak uruchomiła wyobraźnie, dotykając o wszechstronność naszych muzyków, pozwalając odkryć nieznane talenty. Igor Herbut stanął na wysokości zadania i zarapował do #Hot16Challenge2. Na finał do zabawy zaprosił min. Darię Zawiałow oraz Piotra Roguckiego. Sprawdź jak mu poszło:


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/igor.herbut.oficjalny/

Instagram: https://www.instagram.com/aigorek/

Podziel się swoją opinią ;)