#Hot16Challenge2 – sprawdź zwrotki Taco Hemigwaya i Maty

 

Wczoraj w oczekiwaniu na gorące szesnastki po nominacjach Solara przypominaliśmy nasze ulubione zwrotki z 2014 roku. Teraz nie musimy już wspominać, ponieważ mamy odpowiedzi na nominację od Taco Hemigweya i Maty, którzy nominowali do akcji kolejnych raperów i nie tylko raperów. 


Pierwszy na nominację od Solara odpowiedział Taco. Twórca “Marmuru” czy też “Pocztówki z Wwa, lato’19” nagrał swoje #Hot16Challenge, a oprócz tego przekazał 100 tysięcy złotych na walkę z Covid19. Warto przypomnieć, że taką samą kwotę kilka dni wcześniej przekazał Radomski Raper Kękę. Sprawdźmy zwrotkę Taco, która ma nawet nie 16, a 20 wersów.

Taco Hemigway (#Hot16Challenge)

Taco do dalszej zabawy nominował: Łonę, Krzy Krzysztofa, Lanka, Klocucha oraz tutaj niespodzianka “Boysband Taconafide“, który tworzy nominujący razem z Quebo. Czy to oznacza, że możemy spodziewać się niebawem kolejnego wspólnego kawałka artystów?


Drugim który odpowiedział na nominacje  Solara  jest podopieczny SBM Label czyli Mata. Raper nagrał 16 wersów z domu i również przekazał wsparcie finansowe akcji przy okazji nominując Przemka Fergusona, Vito Bambino, Borixona, Adama i Snoop Doga.

Mata (#Hot16Challenge)


Z nominacji wyżej dwóch wspomnianych artystów mamy odpowiedź Vito Bambino, który zrobił to w bardzo oldschoolowy sposób.

Vito Bambino (#Hot16Challenge)


Na nominację Taco  odpowiedział Klocuch, który z kolei nominował Norbiego. Norbie bardzo szybko podjął wyzwanie i nagrał swoje #Hot16Challenge zapraszając do zabawy m.in Tomasza Karolaka Kubę Wojewódzkiego.

Norbi (#Hot16Challenge)

 


Jak widać zabawa wyszła zdecydowanie poza ramy HIP-HOPu. W dalszym ciągu nie mamy natomiast zwrotek Białasa i Bedoesa, których 72 godziny minęły wczoraj wieczorem. Miejmy nadzieję, że Panowie szykują coś naprawdę grubego i wkrótce ich zwrotki ujrzą światło dzienne. Tym bardziej, że Białas przy okazji różnego rodzaju beef’ów pokazał, iż potrafi odpowiadać bardzo szybko. Bawmy się dalej i śledźmy poczynania, już nie tylko raperów. 🙂

Podziel się swoją opinią ;)