Ignacy Błażejowski debiutuje w przejmującej piosence

Choć Ignacy Błażejowski ma dopiero 17 lat, może pochwalić się niezwykłą dojrzałością oraz wrażliwością znacznie wykraczającą poza metrykę.

Młodzi na start

Pochodzący z Krosna artysta jest oddany muzyce i sztuce, odnajduje w niej spokój, radość czy ukojenie. To samo czeka tych, którzy włączą jego debiutancki singiel „Koniec”. Tytuł przewrotny, bo ta autorska kompozycja zapowiada początek niezwykle intrygującej artystycznej drogi. Debiutancki singiel Ignacego „Koniec” opowiada o tęsknocie za lepszym światem.

O nowym singlu

Ten utwór jest próbą pogodzenia się z obecnym stanem rzeczy, jak i kroplą nadziei na lepsze jutro. „Koniec” przypomina nam, że warto doceniać każdy moment swojego życia. Przestrzega nas przed jego nietrwałością i ulotnością. 

Autorem zdjęć promocyjnych oraz okładki jest Piotr Porębski, fotograf współpracujący m.in. z takimi wykonawcami jak Maryla Rodowicz, Daria Zawiałow czy Mery Spolsky.

Skazany na sukces

Ignacy Błażejowski dał się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w 11. edycji „The Voice of Poland”, gdzie oczarował trenerów barwą głosu, dojrzałością i wrażliwością artystyczną. Choć musiał pożegnać się z programem, nie przestał pracować nad własnym materiałem. Dzięki „The Voice of Poland” czy programie „Mali giganci”, młody wokalista zdobył już serca widzów. Fani wróżą mu karierę na miarę Dawida Podsiadło czy Ralpha Kamińskiego. Swoim warsztatem muzycznym i wrażliwością Ignacy dociera do coraz większej grupy odbiorców.

Debiutancka piosenka

Premiera debiutanckiego singla Ignacego Błażejowskiego odbyła się w sobotę – tego samego dnia wokalista zaprezentował utwór w pierwszej części finału IV edycji „The Voice Kids”.

fot. Piotr Porębski

Podziel się swoją opinią ;)