Jan Stosur z albumem świątecznym „Polskie Kolędy 2019”

Jeżeli szukacie idealnego prezentu pod choinkę lub potrzebujecie ścieżki dźwiękowej podkreślającej i tak już wyjątkową atmosferę Bożego Narodzenia, Jan Stosur przygotował coś specjalnie dla Was! Mowa tu o wydawnictwie świątecznym „Polskie Kolędy 2019”, które właśnie ujrzało światło dzienne.


Pomysł na album świąteczny pojawił się w lutym 2019 roku, a nagrywać zaczęliśmy w marcu – mówi Jan Stosur. – Na płycie CD znajduje się osiem kolęd, natomiast w wersji cyfrowej dostępne są bonusy w postaci podkładów instrumentalnych do każdej z nich. Dzięki temu można śpiewać kolędy w ramach domowego karaoke. Moim autorytetem jest Michał Bajor, który słynie dla mnie głównie z albumu kolędowego, co między innymi stało się dla mnie inspiracją do stworzenia takiego materiału. W jednym z utworów, „Lulajże Jezuniu”, wystąpiła ze mną w duecie utalentowana wokalistka Roksana Czeryba. Wszystkie piosenki rozpoczynają się i kończą dźwiękami pianina i skrzypiec, ponieważ zależało mi na tym, aby brzmienie było bardzo delikatne – dodaje muzyk.


„Polskie Kolędy 2019” w odsłonie cyfrowej dostępne są do odsłuchu w serwisach Spotify, Tidal, iTunes i , a nabędziecie je na stronie empik.com. Natomiast wersję fizyczną zakupicie bezpośrednio u artysty: mailowo lub na Allegro. Cena jest tak atrakcyjna, iż ów zakup z pewnością nie nadszarpnie Waszego przedświątecznego budżetu! 🙂


e-mail: management.janstosur@gmail.com
Allegro: https://allegrolokalnie.pl/oferta/jan-stosur-polskie-koledy-plyta-cd-nowe


Spis utworów:

  1. Wśród nocnej ciszy
  2. W żłobie leży
  3. Bóg się rodzi
  4. Dzisiaj w Betlejem
  5. Przybieżeli do Betlejem
  6. Cicha Noc
  7. Lulajże Jezuniu
  8. Gdy się Chrystus rodzi