Zespół Wczasy w ramach pożegnalnej trasy koncertowej zagra w Poznaniu, Gdańsku i Szczecinie

zespół wczasy

Trasa Pożegnanie z Zawodami to być może ostatnia okazja, aby posłuchać głośnej płyty Zawody na żywo w warunkach klubowych i zobaczyć duet Wczasy w sportowych strojach. Po serii jesiennych koncertów zespół planuje przerwę w koncertowaniu, by skupić się na pracy nad kolejną płytą. Zapraszamy na ostatnie wystąpienia w Poznaniu, Gdańsku i Szczecinie.

 

Duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. i 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej.
Debiutancka płyta zespołu Wczasy – Zawody podbiła serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy. Koncerty Wczasów, m.in. na Spring Break, Off Festival i Open’er Festival były entuzjastycznie przyjęte i szeroko komentowane, a przez niektórych uznane nawet za jedne z lepszych koncertów tegorocznych edycji.
________________________________________________________________________


7 listopada zespół Wczasy wyruszył w pożegnalną trasę koncertową z płytą Zawody, która przez ostatnie 1,5 roku przysporzyła duetowi dużej grupy fanów. Za nami koncerty min. w Olsztynie, Londynie, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu czy Łodzi. Przed nami zostały już tylko trzy ostatnie miasta w których usłyszymy ich wczasową, synth-popową energię:
23.11 Poznań – Scena na Piętrze
24.11 Gdańsk – Ziemia
30.11 Szczecin – Kosmos
Wszystkie linki do wydarzeń (FB) znajdziecie TUTAJ
________________________________________________________________________

________________________________________________________________________

Zobacz więcej:

YouTube

Facebook

Instagram