Jann zaskakuje nowym singlem – “Need a Break” już dostępny

Jann zaskoczył swoich fanów i niespodziewanie podzielił się nowym singiel! Premierowy utwór zatytułowany jest “Need A Break” i jak przyznaje artysta – to najbardziej osobisty numer w jego karierze. Piosenka swoją premierę na żywo miała podczas Orange Warsaw Festival.

Jann to zdecydowanie najgorętszy pseudonim ostatnich miesięcy. Artysta szturmem podbił serca polskiej i zagranicznej publiczności, dzięki czemu znalazł się na szczycie najpopularniejszych playlist w serwisach streamingowych w blisko 50 krajach na całym świecie. Teraz prezentuje swój najnowszy singiel, którym zaskoczył wszystkich swoich fanów.

Premierowy numer “Need A Break” jest połączeniem świeżego i zaskakującego brzmienia, doskonałego wokalu Janna i pełnego emocji tekstu. Jak sam artysta przyznaje – jest to najbardziej osobisty numer w jego dotychczasowej karierze. Zdradza również, że nowy kawałek jest dla niego pod każdym względem ewolucją.

Nie napisałem chyba nigdy tak personalnego, uzewnętrzniającego tekstu. Pierwszy raz pracowałem też nad tak rozbudowaną produkcją, z sekcją dętą i smyczkami. Ciężko mi jest też muzycznie porównać ten utwór do czegokolwiek, co dotychczas skomponowałem.

Jann

Utwór “Need A Break” jest autorską kompozycją Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną singla, a przy produkcji numeru współpracował z Jeremiaszem Hendzlem, z którym pracuje od początku swojej kariery.

Podziel się swoją opinią ;)