Julia Bury przedstawia wakacyjny singiel „Buzuje”

Melodia i tekst singla przywołują obrazy beztroskich wakacji, pełnych przygód i niezapomnianych chwil. „Buzuje” porusza serca i sprawia, że chce się tańczyć.

Julia Bury to 21-letnia, pochodząca z Jenina koło Gorzowa Wielkopolskiego wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jej ppierwszy debiutancki singiel ukazał się w 2017, w maju 2022 debiutancka EP-ka „Pamiętnik”, a w sierpniu tego samego roku singiel „Słomki”, które powstały przy współpracy z m.in. Marcinem „Liberem” Piotrowskim. Dotychczas Julia dała się poznać na scenach w wielu polskich miastach, wygrywając festiwale autorskie oraz występując jako support przed m.in. Ralphem Kaminskim, Mery Spolsky, Michałem Szczygłem czy Lady Pank.

Jej nowy utwór „Buzuje” łączy w sobie delikatne, letnie brzmienia gitary, ciepły dźwięk syntezatorów z lat 80. i 90. ubiegłego wieku, a to wszystko okraszone zaraźliwym rytmem. Głos Julii, pełen charyzmy i emocji, doskonale oddaje atmosferę letniej zabawy. W efekcie piosenka świetnie pasuje do wakacyjnych przygód wraz z przyjaciółmi.

Za tekst odpowiedzialni są Julia Bury oraz Tomasz Nowak. Muzykę skomponowali Julia Bury, Kacper Jużyk, Bartosz Janczak, Adrian Kluś oraz Tomasz Nowak. Produkcją muzyczną zajął się Kacper Jużyk. Za mix i mastering odpowiada natomiast Jakub Mańkowski.

Singiel w serwisach streamingowych: https://link.emuze.me/juliaburybuzuje

Podziel się swoją opinią ;)