Julia Pietrucha w krakowskim Klubie Studio – relacja

W ostatnią niedzielę tj. 18 marca 2018 w krakowskim klubie Studio wystąpiła wokalistka Julia Pietrucha. Był to drugi występ artystki w ramach trasy koncertowej ” From The Seaside Tour”, która promuję drugi krążek Pietruchy.


Koncert rozpoczął się z malutkim opóźnieniem, jednakże artystka na krakowskim koncercie wykonała swoje największe przeboje z debiutanckiej płyty Parsley, takie jak chociażby “Living on the Island” czy  ” Little More”. Również nie zabrakło kompozycji z drugiej płyty Pietruchy – ” Postcards From The Seaside” takich jak singiel ” Sailor ” czy “Mindless Crime”.


Przez cały czas trwania koncertu Julii oraz jej jak to sama określa” warzywniaku” panowała niezwykle przyjemna atmosfera. Artystka swoim  słodkim głosem oraz niebywale uroczą muzyką stworzyła iście wiosenny klimat w klubie Studio, gdy na zewnątrz w Krakowie gęsto padał śnieg. Również warto wspomnieć, że głos Julii na żywo brzmi fenomenalnie, niemalże tak samo jak na jej płytach. Podczas koncertu Julia Pietrucha cały czas utrzymywała kontakt z publiką, żartując, śmiejąc się czy zapowiadając kolejne utwory.

Julia Pietrucha w krakowskim Klubie Studio. Źródło : www.instagram.com/julia_pietrucha

Na koncercie nie zabrakło bisów. Na sam koniec Julia Pietrucha i jej warzywniak wykonali szalenie energetyczny utwór “Ship of Fools”. Blondynka z ukulele zaczarowała Kraków swoją pozytywną, wiosenną energią.

 

Podziel się swoją opinią ;)