Julia Sibielak debiutuje singlem „Undiscovered” [nowe twarze]

„Nowe Twarze” to miejsce, gdzie prezentujemy artystów, o których piszemy na naszych łamach po raz pierwszy.  Wszyscy znaleźli się tutaj, bo chcemy na nich zwrócić Waszą uwagę. Dziś kierujemy się w stronę Julii Sibielak.


Julia Sibielak zadebiutowała anglojęzycznym singlem „Undiscovered”. Dojrzałość jej interpretacji i brzmienie głosu świadczą o najlepszych inspiracjach i dają nadzieję, że jesteśmy świadkami początku artystycznej drogi świetnie zapowiadającej się wokalistki.

reklama

Pochodząca ze Strzyżowic koło Katowic nastolatka, została dostrzeżona przez cenionego producenta i songwitera Mateusza Krautwursta na warsztatach wokalnych, odbywających się podczas Wakacji Artystycznych.


Tak o współpracy z Julią opowiada sam Mateusz Krautwurst:

Spotkałem Julię na warsztatach podczas Wakacji Artystycznych. Urzekł mnie jej głos i jej wrażliwość. Inspiracje, które tworzą dziś jej śpiew są mi bliskie i cieszę się, że młode pokolenie wokalistów potrafi odważnie podążać taką muzyczną drogą. Piosenka „Undiscovered” jest Nagrodą Specjalną, którą w 2019 roku otrzymała Julia Sibielak. Oddałem jej sporo serca i całkiem niezłą piosenkę. Julia zamieniła ją w niezwykle wiarygodną i oryginalną opowieść. To naprawdę rzadkie u tak młodych wokalistów.”

Efektów ich wspólnej pracy można od dziś posłuchać na wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych oraz platformie YouTube.