Już dziś. 14. OFFENSYWA DE LUXE – Zawiałow, Sochacka, Noże, Radio Slam

Już od 2007 roku, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza słuchaczy Trójki na specjalne, koncertowe wydanie swojej autorskiej audycji „Offensywa”. Tym razem odbędzie się ono w piątek 17 stycznia, a w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpią: Kaśka Sochacka, grupy Noże i Radio Slam oraz – jako gwiazda wieczoru – Daria Zawiałow z gitarzystą Piotrkiem Rubikiem. W trakcie wieczoru wręczone zostaną również „Szczoty”, czyli doroczne nagrody OFFENSYWY DE LUXE. Początek koncertu i transmisji o godz. 22.05.

“To już czternasta odsłona Offensywy De Luxe. I znów będzie miała imponujący skład” – zapowiada Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru. I wcale nie przesadza, bo jego zaproszenie do Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej przyjęli zarówno artyści, których nie trzeba przedstawiać, jak i ci, o których za chwilę będzie bardzo głośno. A będą to: zapełniająca największe sale w kraju Daria Zawiałow w akustycznym występie i z akompaniamentem Piotrka Rubensa Rubika – gitarzysty swojego zespołu; znana z przeboju “Trochę tu pusto”, ale to jej “Wiśnia” zmiękczyła nie jedno serce i nagrywająca właśnie swoją debiutancką płytę Kaśka Sochacka; młoda grupa Radio Slam, która określa swoją muzykę jako: modern grunge, energy rock i stoner pop; a wreszcie grający post – punka zespół Noże.

This slideshow requires JavaScript.

Tradycyjnie uczestnicy OFFENSYWY DE LUXE otrzymają prestiżowe nagrody – słynne „Szczoty”.

“Ale niewykluczone, że to nie wszyscy goście, którzy tego wieczoru pojawią się na trójkowej scenie. Scenariusz tego koncertu bywa nieprzewidywalny, a my lubimy niespodzianki” – mówi tajemniczo Piotr Stelmach.

Transmisja na antenie Trójki w piątek 17 stycznia w godz. 22.05 – 24.00.


Zajrzyj po więcej:

FB: Offensywa, Offensywa De Luxe

www: Polskie Radio