Już jest! Nowy album Dawida Kwiatkowskiego już w sieci i sklepach

Dawid Kwiatkowski wydaje nowy album, będący zupełnie nowym obliczem muzycznym i wizerunkowym artysty. Płytę zapowiedziały trzy niesamowite single, które pokazały, że artysta wrócił po dłuższej przerwie odmieniony, dojrzalszy…

Przed utworem „Nieważne”, który ukazał się bez zapowiedzi jako niespodzianka dla fanów w tym tygodniu, ukazały się dwa przebojowe single – „Bez Ciebie” i „Proste”, które szturmem podbiły radiowe listy przebojów. Singiel „Bez Ciebie” zdobył status platynowego i z tym utworem Dawid Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. „Proste” znalazło się na pierwszym miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych. Utwory mają niemal 20 milionów odsłuchań w serwisie Spotify a klipy zostały obejrzane 28 milionów razy!

materiały prasowe

To już siódmy album studyjny w dorobku artystycznym Dawida, ale nie da się ukryć, że to zupełnie nowy rozdział w muzycznej ewolucji artysty, który powrócił z nową energią, dojrzałością i siłą, zdobywając coraz szersze rzesze fanów.

Podziel się swoją opinią ;)