Kamil Kowalski powraca “po męsku” na muzyczne szlaki

Kamil Kowalski w nowej odsłonie! „po męsku” to pierwszy efekt współpracy Kamila Kowalskiego i producenta Mateusza Hulbója

Premierowa piosenka zapowiada drugi album Kamila, który ukaże się w 2024 roku. Nadchodzące wydawnictwo to historie, o których trudno jest mówić, ale łatwiej o nich śpiewać. To będzie muzyczna podróż, która z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym.

Kolejna dawka emocji od Kamila Kowalskiego. Singiel „po męsku” to połączenie świeżego i pełnego emocji brzmienia z chwytliwymi melodiami i poruszającym tekstem. To nie tylko piosenka, to opowieść o osobistym rozwoju i akceptacji.

„po męsku” podkreśla, jak istotne jest bycie sobą i wyrażanie siebie w najszczerszy możliwy sposób. Muzyka Kamila przynosi wyjątkową okazję do podzielenia się swoimi uczuciami i przeżyciami, tworząc jednocześnie coś, co może zainspirować i dotknąć serc wielu słuchaczy.

Życie w małej społeczności nie było łatwe dla chłopaka, który miał inne zainteresowania, niż większość jego rówieśników. Wszyscy mieli lepszy pomysł na mnie. Wszyscy dookoła lepiej wiedzieli, co mam robić i co będzie dla mnie lepsze. A kiedy było mi źle – nie mogłem okazywać słabości, bo przecież „chłopaki nie płaczą” – słyszałem z każdej strony. Ten singiel jest dla mnie bardzo ważny. Mówi o tym, że mogę być sobą. Mogę mieć zainteresowania takie, jakie tylko chcę i wkładać takie ubrania, na jakie mam ochotę. Mówi o tym, że mogę płakać i okazywać emocje. I to jest super, nie muszę się tego wstydzić. Wszyscy tak możemy – Kamil Kowalski


Kamil Kowalski – jeden z najciekawszych artystów młodego pokolenia. Z muzyką związany od dziecka. Jego muzyka oscyluje na pograniczu alternatywy i indie pop’u. Swoje pierwsze wydawnicze kroki stawiał z wytwórnią Kayax w ramach projektu My Name Is New. W listopadzie 2021 wydał debiutancki album „DOM” nakładem Agora Muzyka. Album, wyprodukowany we współpracy z Patrickiem the Panem, spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem i zdobył pozytywne recenzje zarówno wśród słuchaczy, jak i w branży muzycznej. „DOM” zawiera trzy duety z wyjątkowymi artystkami – Natalią Grosiak (Mikromusic), Belą Komoszyńską (Sorry Boys) oraz Natalią Niemen. Jego utwory regularnie zajmują miejsce na najważniejszych playlistach w serwisach cyfrowych. Obecnie Kamil pracuje nad nowym materiałem, który zapowiada wyjątkową tematykę i stanowi kolejny etap w jego artystycznym rozwoju. Jego muzyka niezmiennie przyciąga ludzi i nie pozwala o sobie zapomnieć. Kamila serce bije mocniej gdy słyszy The Strokes, Florence + The Machine, Lykke Li, The National czy Natalię Przybysz, Marię Peszek.

Podziel się swoją opinią ;)