Kamil Kowalski zaprosił do swojego „DOMU”

18 września Dom Kultury „Kadr” w Warszawie na chwilę stał się „Domem” dla Kamila Kowalskiego i jego gości.

Tego wieczora artysta wraz z zespołem dał kameralny koncert, podczas którego zagrane zostały piosenki z jego debiutanckiego albumu pt. „DOM”.

Koncert otwierała podopieczna Niebieskieko Labelu – nietuzinkowa wokalistka MAS, która jak sama przyznała w trakcie występu, był to jej debiut na scenie warszawskiego DM „Kadr”.

Główną część wieczoru przepięknie zapowiedziała Ola Budka, dziennikarka radia 357. Gościniami specjalnymi tego wydarzenia były: Natalia Niemen, Pola Chobot i Bela Komoszyńska. Wokalistki pojawiły się tam, m.in, by wykonać z Kamilem utwory, które wspólnie nagrali na ten album właśnie. Podczas koncertu Kamil Kowalski zaprezentował także premierowo najnowsze wydawnictwo – cover z repertuaru Myslovitz „Polowanie na wielbłąda”.

Wieczór przybyłym do „Kadru” upłynął w bardzo rodzinnej atmosferze. Nie zabrakło wspomnień, anegdot i wzruszeń. Były także podziękowania i wspólne zdjęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją z tego wydarzenia. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

Podczas koncertu Kamilowi towarzyszył zespół w składzie: Klaudia Wachtarczyk (bas), Marcin Staś (gitara), Jan Przepiórkowski (instrumenty klawiszowe) i Beniamin Przeradowski (bębny).

Podziel się swoją opinią ;)