Kardamon zaprasza do wejścia w ich “Inny wymiar”

Grupa Kardamon przedstawia album, który zachwyca, uspokaja, a kiedy trzeba, daje konkretnie do myślenia. Wsłuchajcie się w ich “Inny wymiar”.

Album “Inny wymiar” siedleckiego Kardamonu zachwyca kobiecą siłą, solidnym, męskim graniem, magnetyzmem i wrażliwością. Na wydawnictwo składa się 11 autorskich utworów w różnych gatunkach muzycznych — od popu przez rock po bluesa. Kardamon zabiera słuchaczy w niezwykłą muzyczną podróż, podczas której wzrusza nastrojowymi balladami, czy zaskakuje rockowym pazurem. Na albumie nie brakuje też smaczków dla miłośników blues’a. Całość spina zjawiskowy i charyzmatyczny wokal Kariny, która doskonale czuje się zarówno w studiu, jak i na koncertach.

Słuchaj INNY WYMIAR w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KardamonInnyWymiar/

Kardamon cechuje się niesamowitą charyzmą, autentycznością, oryginalnym brzmieniem i kopalnią świetnych tekstów, co doskonale słychać w każdym, pieczołowicie dopracowanym utworze.

Muzyka sama w sobie ma dawać ludziom emocje – od radości po łzy wzruszenia. Taki jest Kardamon, ulecza różne stany, uzdrawia, porusza serca i bawi zarazem – mówi Karina Mazurczak, wokalistka i autorka wszystkich tekstów z albumu.

Uważam, że jeżeli piosenka jest po prostu dobra, to nieważne tak naprawdę czy to jest to blues, pop, czy rock, liczą się emocje danej chwili – dodaje Daniel Popek, odpowiedzialny za wszystkie kompozycje.

Album można nabyć w sieci sklepów Empik i na oficjalnej stronie zespołu: www.kardamon-KD.pl.
Zespół planuje obecnie wiosenną trasę koncertową.

Kup INNY WYMIAR: https://kardamon-kd.pl/produkt/plyta-kardamon-inny-wymiar/

KARDAMON to zespół założony przez dwoje artystów z różnych światów muzycznych, tworzących wspólnie mieszankę wybuchową. Karina Mazurczak – charyzmatyczna wokalistka z korzeniami w big-bandzie jazzowym oraz wielu projektach artystycznych. Laureatka licznych konkursów wokalnych. Karina jest autorką tekstów w Kardamonie. Emocje, pasja, namiętności cechują przekaz śpiewanych przez nią piosenek.  Daniel Popek – gitarzysta z przeszłością w mocnych rockowych składach, który w Kardamonie odkrywa swoją wrażliwszą i delikatniejszą duszę. Nocami zdziera palce szlifując swój warsztat muzyczny do perfekcji. Jest twórcą wszystkich dźwięków w Kardamonie. O muzyczne smaki i smaczki wzbogacają ich: Przemek Pałdyna – basista przekazujący nie tylko rytm, ale i emocje. Robert Protasiewicz – perkusja to jeden z wielu talentów, którymi może się pochwalić – od aktorstwa, przez reżyserię, śpiew na choreografii kończąc. Kacper Lechicki – młoda krew zespołu (najmłodsza) – z jednej strony najmłodszy, a zarazem najbardziej elegancki a do tego bardzo utalentowany gitarzysta.

Podziel się swoją opinią ;)