KASIA DEREŃ „Moje historie”: Debiutancki album wokalistki już dostępny

12 listopada ukazał się długo oczekiwany debiutancki album Kasi Dereń. Płyta jest dostępna w sprzedaży w sklepach Empik i na empik.com.
Kasia Dereń to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Zebrane w ten sposób doświadczenia pozwalają jej ze zdwojoną siłą stanąć na froncie sceny, rozpoczynając solową karierę. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”.

12 listopada ukazał się debiutancki album Kasi pt. „Moje historie”. Już w pierwszym tygodniu preorderu zajął pierwsze miejsce w TOP 100 internetowej sprzedaży Empiku i w dalszym ciągu pozostaje na tej samej pozycji.
Na albumie „Moje historie” Kasi Dereń znalazło się 14 utworów (12 studyjnych oraz 2 w postaci live session). Płyta powstawała przez kilka lat i opowiada o różnych etapach współpracy, kontaktów międzyludzkich i przeżyć. Kasia prowadzi słuchacza poprzez różne emocje – począwszy od euforii, zadowolenia, radości, poprzez nadzieję, smutek, cierpienie, zadumę, aż do spełnienia, wdzięczności i zrozumienia. Doświadczenia i historie ubrane zostały w teksty i muzykę – tak, aby wachlarz różnych emocji mógł poruszyć, zatrzymać na chwilę, pozwolić każdemu odnaleźć kawałek siebie na tej płycie. 

Utwory, które można usłyszeć na albumie to efekt współpracy z trzema producentami – Piotrem Walickim, Piotrem Gozdkiem i Rafałem Malickim. Teksty napisali bardzo zdolni artyści młodego pokolenia: Arek Kłusowski, Ania Szarmach, Mateusz Krautwurst, Marcin Januszkiewicz, Monika Mimi Wydrzyńska i Beata Badowska. Masteringiem płyty zajął się Arkadiusz Kopera, autorem zdjęć do albumu jest Wiktor Franko, a za oprawę graficzną odpowiada Przemek Michałowicz.

Album jest już dostępny w serwisach cyfrowych: 
http://www.soundline.biz/KasiaDerenMojeHistorie

Album wydany jest przez Music Mind i dystrybuowany przez e-Muzyka. Płyta jest dostępna w sprzedaży w sklepach Empik i na empik.comhttps://www.empik.com/moje-historie-deren-kasia,p1285365323,muzyka-p 

Podziel się swoją opinią ;)