Kasia Moś szturmuje Internet piosenką Beyoncé

Cover… wbrew wszelkim pozorom, nie jest łatwo zinterpretować piosenkę, zwłaszcza ogromny przebój tak, by fani byli zadowoleni. Kasia Moś podjęła to wyzwanie!! Wokalista rodem z Rudy Śląskiej zaśpiewała „If I Were A Boy” z repertuaru Beyoncé — fani oszaleli!!

Katarzyna Moś pochodzi z muzycznej rodziny, jest córką Marka Mosia, dyrygenta Orkiestry Aukso, i Joanny Moś, która przez lata grała na altówce. Swoją muzyczną przygodę rozpoczęła, mając 15 lat. Na koncie ma między innymi występ na Eurowizji w 2017 roku, który skierował na nią ogromną uwagę słuchaczy.

Niesamowita uroda, głos, którego pozazdrościłaby niejedna artystka światowego formatu i odwaga, bez której nie byłoby wielu pięknych wykonów Kasi.

Tym razem artystka na swój „warsztat” wzięła światowy hit amerykańskiej wokalistki Beyoncé „If I Were A Boy”. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania słuchaczy, wszak Beyoncé i jej repertuar nie należy do najprostszych do zinterpretowania. Mocny głos, świeże spojrzenie na warstwę tekstową i emocje! Oglądając skromny w zarysie, ale genialny w przekazie teledysk, uczucia i emocje wręcz łapią za serce!

Jak do tej pory piosenka została odsłuchana ponad 80 tysięcy razy! Jeśli nie udało Ci się posłuchać coveru „If I Were A Boy”, musisz nadrobić zaległości!

Podziel się swoją opinią ;)