Katarzyna Grochola przedstawia swoją pierwszą płytę! Album „Moje Kochanie” już dostępny

Jedna z najpopularniejszych polskich pisarek stworzyła wspólnie ze swoim mężem, Stanisławem Bartosikiem wyjątkowy album. „Moje Kochanie” to idealny prezent na Walentynki – dostępny w sprzedaży w sklepach Empik i na empik.com.

10 lutego 2021 ukazał się album Stanisława Bartosika i Katarzyny Grocholi pt. „Moje Kochanie”. Ceniony kompozytor i puzonista, znany ze współpracy z Kabaretem Tey i słynna pisarka, autorka takich bestsellerów, jak „Nigdy w życiu!”, „Ja wam pokażę” czy „Makatka”, prywatnie młode małżeństwo, stworzyli niezwykły album o wielkiej miłości.

Album „Moje Kochanie” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KatarzynaGrocholaMojeKochanie

Album dostępny jest też w sprzedaży w salonach Empik i na empik.com:
https://www.empik.com/moje-kochanie-grochola-katarzyna-bartosik-stanislaw,p1262309328,muzyka-p

 

Album „Moje Kochanie” stanowi uzupełnienie najnowszej książki Katarzyny Grocholi, „Zjadacz czerni 8”. Zarówno książka, jak i płyta to opowieść o miłości, która nie jest jednowymiarowa, określona, ograniczająca. Miłość jest najważniejszą szansą na człowieczeństwo. Daje nadzieję i nadaje życiu sens.

Choć Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik są małżeństwem młodym, na płycie „Moje Kochanie” opowiadają o miłości dojrzałej. „Moje Kochanie” jest prezentem od pisarki dla męża z okazji jego urodzin. Jak przyznaje pani Katarzyna: „Stasiu nagrywał dla mnie tę płytę przez półtora roku. Niebawem ma urodziny, to taki mój prezent dla niego. Jedni kupują sobie torebki, a ja postanowiłam napisać teksty piosenek i wydać jego płytę. W podziękowaniu za miłość”.

Katarzyna Grochola napisała na płytę teksty, zaś Stanisław Bartosik skomponował muzykę. Na krążku znajduje się 11 utworów. W ostatnim, instrumentalnym, wybrzmiewa piękna, harmonijna sonata smyczkowa – utwór jest prezentem dla pisarki od córki Stanisława Bartosika, skrzypaczki Darii Pujanek.

Podziel się swoją opinią ;)