Katarzyna Nosowska gościem ASP na Pol’and’Rock Festival!

Niekwestionowany muzyczny autorytet, a ostatnio również… nietuzinkowa osobowość internetowa i autorka bestsellerowej książki „A ja żem jej powiedziała”. Katarzyna Nosowska gościem Akademii Sztuk Przepięknych na 25. Pol’and’rock Festival!

Wszyscy znamy ją z kultowego Hey, z którym wykreowała ponadczasowe utwory, jak „Teksański”, „Cisza, ja i czas” czy wreszcie „Moja i Twoja nadzieja” – swoisty hymn, wykorzystany do akcji wsparcia osób poszkodowanych w ramach powodzi stulecia w 1997 roku.

Z Hey osiągnęła szczyty, ale i solo, w towarzystwie innych znakomitych muzyków radzi sobie fenomenalnie. Jesienią ubiegłego roku poznaliśmy kolejną, nową, a zdaniem niektórych także ryzykowną, odsłonę Nosowskiej. Płyta „BASTA”, z mocnymi beatami Michała Foxa Króla, w błyskawicznym tempie pokryła się złotem, a towarzyszące wydaniu krążka koncerty wyprzedały się w okamgnieniu.

Artystka była wielokrotnie nagradzana zarówno za osiągnięcia z zespołem, jak i twórczość solową. Od ponad roku daje nam się poznawać nie tylko jako piosenkarka, autorka tekstów i felietonistka, ale również osobowość internetowa. Bardzo aktywnie działa na Instagramie. Filmiki w Internecie stały się inspiracją do książki „A ja żem jej powiedziała” – szeroko omawianego bestsellera 2018 roku.


Spotkanie z Kasią Nosowską odbędzie się 2 sierpnia o 13:30. Poprowadzi je Piotr Halicki – dziennikarz, redaktor, fotograf, warszawski korespondent Onetu, wielokrotny uczestnik i autor reportaży z Najpiękniejszego Festiwalu Świata.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/PolAndRockFestival/

Instagram: https://www.instagram.com/polandrockfestival/

www: https://polandrockfestival.pl/