KIWI i JANN wyruszają we wspólną trasę

KIWI oraz Jann – reprezentanci FONOBO Label, łączą siły i ruszają we wspólną trasę! Artyści zagrają koncerty w największych polskich miastach. Będzie można ich zobaczyć i usłyszeć na żywo w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Koncerty startują pod koniec listopada. Bilety już w sprzedaży!

Wspólna trasa Janna oraz KIWI wystartuje już 29 listopada w warszawskim klubie Hydrozagadka. Kolejno artyści zagrają w Krakowie (01.12), Poznaniu (03.12) i Wrocławiu (04.12). Sprzedaż biletów właśnie wystartowała!

WARSZAWA | HYDROZAGADKA | 29.11.2022
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/kiwi-x-jann-wars…


KRAKÓW | KLUB SPOTKAŃ POCZTA GŁÓWNA | 01.12.2022
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/kiwi-x-jann-krak…


POZNAŃ | PRÓŻNOŚĆ | 03.12.2022
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/kiwi-x-jann-pozn…


WROCŁAW | WROCŁAW | 04.12.2022
BILETY: https://goingapp.pl/wydarzenie/kiwi-x-jann-wroc…


Jann to niezwykle uzdolniony i wrażliwy dwudziestotrzylatek. Autor tekstów, kompozytor i producent. Debiutował singlem „Do you wanna come over?”, którym zachwycił setki tysięcy słuchaczy na całym świecie. Na początku roku ukazał się jego pierwszy album „POWER” (wyd. FONOBO Label) – płyta bardzo osobista i emocjonalna, a sam jej tytuł stanowi zapowiedź tego, co na niej znajdziemy. Tym jednym słowem Jann określa siebie jako artystę, a także tematy, które go nurtują. Z muzyką związany jest od dziecka. Śpiewał w Operze Narodowej, uczęszczał do szkoły artystycznej w Newry oraz studiował wokal na prestiżowej londyńskiej uczelni, a teraz wyprzedaje kluby w całym kraju! Zagrał support przed Boy Pablo, wystąpił na festiwalu OFF Camera, a latem zagrał trasę na topowych polskich festiwalach muzycznych – np. OFF Festival. Dysponuje niezwykle rzadkim głosem – kontratenorem. Mimo klasycznego wykształcenia, w swojej twórczości stawia na pop. Współpracuje z producentami m.in. z Polski oraz Wielkiej Brytanii (SARAPATA, Jeremiasz HendzelAllan Low).


Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała swój debiutancki singiel. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę “Nocą”. Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify. KIWI była jedną z twarzy pierwszej lokalnej odsłony projektu RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów z Polski. Jej debiutancki album zatytułowany “Pętla” ukazał się 28 stycznia 2022 r. i zebrał wyłącznie pozytywne recenzje. Przy okazji premiery płyty, artystka zagrała trasę koncertową w największych polskich miastach, którą wyprzedała w zaledwie kilka dni! Z premierowym materiałem wystąpiła również na scenie jednego z największych polskich festiwali – FEST Festivalu.

Podziel się swoją opinią ;)