Klabiński z nowym singlem – “Zawsze” już dostępny

Klabiński powraca z nowym materiałem! Młody artysta FONOBO Label wypuścił właśnie swój najnowszy singiel. Kawałek zatytułowany jest “Zawsze” i od dziś można go słuchać we wszystkich serwisach cyfrowych. Numerowi towarzyszy klip, który dostępny jest na kanale YouTube wydawcy.

Klabiński to utalentowany wokalista i autor tekstów. Jego głęboki głos w połączeniu z nowatorskim brzmieniem komponują się we wpadającą w ucho mieszankę młodości i zapału. Proces tworzenia utworów wykorzystuje do ekspresji swoich emocji oraz przeżyć. Zafascynowanie szeroko pojętą muzyką pop oraz takimi artystami, jak Shawn Mendes, John Mayer lub Kings of Leon wykreowały u niego songwriterską umiejętność oraz wrażliwość w pisaniu tekstów oraz melodii. Zadebiutował w 2020 roku wydając na własną rękę trzy single: “Bandina Motel”, “Zły Sen” oraz “MIM”. Jego artystyczna działalność weszła na kolejny poziom, gdy wziął udział w akcji FONOBO Pitcher i wydał swój premierowy singiel pt. “Szkoda”. Numer zagwarantował mu miejsce w wytwórni FONOBO Label, z którą wspólnie tworzy swoją pierwszą długogrającą płytę.

Zawsze” jest piosenką, w której mówię o swoich celach, wartościach i pragnieniach życiowych. W dosłowny sposób opisuję, jakie są moje aspiracje. Numer jest moim pierwszym krokiem w kierunku realizacji własnej, długogrającej płyty, która pojawi się w niedalekiej przyszłości.

Klabiński

Podziel się swoją opinią ;)