“Kobieta” Madlen już dostępna w sieci

Ukazał się pierwszy w pełni autorski album muzyczny Madlen zatytułowany „Kobieta”.  

Na płycie znalazło się 11 piosenek z gatunku pop. Każdy utwór to bardzo osobiste wyznanie wokalistki, które w pełni oddaje jej życiowe refleksje i doświadczenia. Album powstawał sukcesywnie przez prawie 5 lat. 

Płyta „Kobieta” jest jak książka. Jest zbiorem wszystkich moich przeżyć, uczuć i wahań, które towarzyszyły mi na przestrzeni ostatnich lat. Może to brzmi banalnie, ale proszę mi uwierzyć, każdy utwór wyrwałam sobie z serca. Nie umiem inaczej. Historie zawarte w 11 piosenkach opowiadają o tym etapie w moim życiu, w którym zrozumiałam kim jestem jako kobieta, jakie pokłady miłości we mnie drzemią i co tak naprawdę czuję. Jestem niczym ta otwarta księga gotowa na zmierzenie się z odbiorcami. Mam nadzieję, że będą oni czerpać z moich nut wszystko to, co najlepsze. I będą czekać na więcej…”

Album nagrano w studio VundMRecords w Lennenstadt w Niemczech. W nagraniach udział wzięli nie tylko polscy, ale również niemieccy instrumentaliści. Twórcy albumu zadbali o to, aby utwory brzmiały w stylu lat 90-tych: ciepło, analogowo, bez zbędnych udziwnień i ozdobników. Takie brzmienia najbardziej kocha sama Madlen.

Przed premierą płyty słuchacze poznali takie single jak: „Na raz”„Tafla”„Warstwa wad”,  „Sen”. Najnowszy singiel „Rzeczywistość” ukazał się tuż przed premierą płyty.

Madlen to polska wokalistka i autorka tekstów mieszkająca w Niemczech od 2007 roku. Razem ze swoją żoną (Katarzyna Klimek) prowadzą na Instagramie profil ukazujący ich codzienne życie w małżeństwie. Niedawno ukazała się ich wspólna książka „Żony nieidealne”, w której szczerze opowiadają historię swojej drogi do szczęścia. Książka spotkała się z dużym zainteresowaniem czytelników w Polsce i być może zostanie przeniesiona na ekrany filmowe.

Madlen jest laureatką Grand Prix w konkursie „The Voice of Polonia” organizowanego w Brukseli w 2016 r., gdzie w jury zasiadał Marek Piekarczyk. Zdobyła pierwsze miejsce w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 r.   Gwiazda 1 Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 r.  Na swoim koncie ma album pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami. Po wygranej w „The Voice of Polonia” odbyła się jej pierwsza trasa koncertowa w pięciu krajach Europy Francji, Danii, Irlandii, Holandii i Niemczech.

Podziel się swoją opinią ;)