Kochaj i tęsknij wiosną z Zalią

Ta dziewczyna to ubiegłoroczne objawienie scen festiwalowych, która swoim przebojem “Bezsensownie” podbijała rozgłośnie radiowe w całej Polsce. Mowa oczywiście o Zalii, która ma za sobą świeży debiut w postaci albumu “Kocham i tęsknię” i w planach wiosenną trasę koncertową.

Miałam okazję zapoznać się z twórczością Zalii na żywo podczas finału Letnich Brzmień 2022 w Poznaniu oraz koncertu na festiwalu Great September, i chociaż oba te spotkania były krótkie to zdecydowanie wywarły fantastyczne wrażenie i pozostawiły miły niedosyt 🙂

Energia na scenie i to jak uwodzi słuchacza swoim charakterystycznym wokalem to chyba największe zalety tej młodej Artystki, przed którą wierzę, że jeszcze wiele muzycznie dobrego. Tymczasem wiosną będzie szansa na spotkanie pierwszego stopnia z Zalią podczas wiosennej trasy koncertowej:

Zalia, czyli Julia Zarzecka głęboko wierzy w to, że poprzez swoją twórczość jest w stanie porozumieć się z każdą osobą na świecie. Pomimo dość krótkiego stażu artystka zdążyła wystąpić już na największych festiwalach w Polsce jak Opener, Orange Warsaw czy Męskie Granie. Prace nad debiutanckim albumem Zalii trwały 2 lata, jednak krążek jest odzwierciedleniem uczuć i przeżyć z jej całego życia. Dodatkowe inspiracje czerpie z dużych miast, ich społeczności i różnorodności, artystów takich jak Metronomy, Jorja Smith czy beabadoobee oraz filmów Wesa Andersona.

Podziel się swoją opinią ;)