Kolejni artyści dołączają do składu Enea Spring Break 2019!

Największy festiwal showcase’owy w kraju, czyli Enea Spring Break Showcase Festival & Conference w tym roku zostanie zorganizowany już po raz szósty. Poznańska impreza zbliża się wielkimi krokami co oznacza, że do line – up’u dołączają kolejni artyści..

Już wiemy, że w kwietniu będziemy bawić się między innymi na koncercie Darii Zawiałow, która podczas wydarzenia zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty “Helsinki”, która już niedługo trafi na półki sklepowe. Daria wystąpiła po raz pierwszy podczas trzeciej edycji festiwalu w 2016 roku, w zeszłym roku zagrał przed premierowy koncert z projektem Albo inaczej 2.

Z nowościami muzycznymi do Poznania przybędzie również rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewicz, czyli Kwiat Jabłoni, którzy zakończą trasę promującą ich debiutancki krążek “Niemożliwe” (premiera: 01.02.2019) właśnie podczas Spring Break’u.

Niedawno do grona ogłoszonych artystów dołączył duet The Dumplings, który jesienią 2018 roku wydał trzeci album pod tytułem “RAJ”.

Oprócz Justyny i Kuby będziemy mogli usłyszeć również takich wykonawców jak min. Kasia Lins, SosnowskiMichał Przerwa -TetmajerAdam RepuchaAndrzej MrozekMarysia Starosta, Wczasy, Resina, SantabarbaraThe Picturebooks  czy Przybył.


Mimo, że wyżej wymienieni artyści mogliby spokojnie zamknąć listę wystepujących podczas festiwalu organizatorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa 😉 Kogo jeszcze chcielibyście usłyszeć 25 – 27.04 w Poznaniu?


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/SpringBreakShowcase/

www: http://spring-break.pl/

Podziel się swoją opinią ;)