Koniec Zabawy! Ruszyła sprzedaż na wyjątkowy koncert Zalewskiego

Ta „Zabawa” nie jest dla dziewczynek. Dla chłopczyków też nie. „Zabawa” jest płytą dorosłą. To przemyślenia mężczyzny, nad którego głową zawisł cień. Który mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Bawi się. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew. Po dwóch intensywnych latach nadszedł jednak czas na… koniec zabawy. Grudniowy koncert będzie nie tylko pożegnaniem Zalewskiego z materiałem z tej płyty, ale również z fanami i graniem na żywo przed dłuższą przerwą artysty. 

Potrzeba kontaktu z publicznością̨ to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest człowiekiem orkiestrą, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już̇ wszyscy. W 2020 r. ukazał się jego ostatni autorski album zatytułowany – „ZABAWA”, który promowały single: „Annuszka”, „Tylko nocą”, „Wszystko będzie dobrze” oraz tytułowa „Zabawa”. Z tym materiałem Zalewski w samym tylko 2021 r. zagrał ponad 100 koncertów.

„Zabawa” nie zrodziła się z beztroski. – Wręcz przeciwnie – bierze się z niepokoju, ale i przekory. – Trzeba tańczyć za wszelką cenę, nawet wbrew sobie, wbrew nastrojowi – twierdzi Krzysztof Zalewski. Po wysłuchaniu tego słodko-gorzkiego albumu trudno nie przyznać mu racji.


Teraz nadszedł czas na refleksję, czas na oddech i zebranie myśli… Ale zanim to nastąpi, zapraszamy Was 17 grudnia na Torwar, by wspólnie z Zalewskim ten ostatni raz wykrzyczeć słowa: Taaaaaaańcz!!! na całe gardło. To będzie wyjątkowe show, niecodzienna produkcja, dwie sceny i cała plejada znakomitych gości. 

Zalewski – KONIEC ZABAWY

17 grudnia 2022 r. (sobota), godz. 20.00

COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa 

Bilety w cenach: miejsca stojące – 99 zł (I pula), 129 zł (II pula); miejsca siedzące – 169 zł (strefa A), 139 zł (strefa B), 99 zł (strefa C).
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.