[KONKURS] Renata Przemyk w Stodole – zgarnij wejściówki

[KONKURS] Renata Przemyk w Stodole - zgarnij wejściówki

Renata Przemyk wraca do warszawskiego klubu Stodoła! Tym razem, artystka zaprezentuje projekt „Renata Przemyk i Mężczyźni”. Mamy dla Was wejściówki!

Renata Przemyk wraca do warszawskiego klubu Stodoła, by wykonać  utwory z wyjątkowego albumu „Renata Przemyk i Mężczyźni”. Jubileuszowy album, to największe przeboje w nowych aranżacjach oraz w niesamowitych duetach!

Artystce towarzyszą na albumie m in.: Adam Nowak, Artur Andrus, Buslav, Czesław Mozil, Damian Ukeje, Grzegorz Turnau, Igor Herbut, John Porter, Leski, Marek Dyjak, Skubas, Vienio i Wojciech Waglewski.

Warto zaznaczyć, że świętowanie jubileuszu 30-lecia zaczęło się od Jarocina 2019, gdzie w 1989 roku Renata z zespołem Ya Hozna występując na zaproszenie Armii, zdobyła serca słuchaczy i dostała w ten sposób „przepustkę” na alternatywną scenę.

KONKURS:

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na koncert Renaty Przemyk!

Aby zawalczyć o nie należy wykonać proste zadanie: Wpisz w komentarzu pod postem dedykowanym na konkurs nazwiska 3 artystów, z którymi Artystka współpracowała podczas projektu „Renata Przemyk i Mężczyźni”.

Na komentarze czekamy do 22 czerwca do godz. 12.00.

Regulamin konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.