Korporobot zapowiada swój „Lockdown”

KORPOROBOT zaprasza 9 kwietnia na premierę nowego singla „Lockdown” na YouTube. Jest to ostatni singiel promujący nadchodzący album długogrający.

„Lockdown” opowie wam o trudnościach jakie napotyka namiętność w obecnej, zwariowanej rzeczywistości. Lockdown, problemy techniczne, obcy w obcym kraju i co jeszcze? Sprawdźcie sami – piosenka nie bez powodu w języku angielskim.

Muzycznie nowy singiel odsłania trochę ostrzejsze, rockowe oblicze zespołu lojalnie nawiązując do złotych lat 80-tych. Do nagrań zespół zaprosił również utalentowane trio tzw. „dęciaków”.

Korporobot to nowa siła na polskiej scenie muzycznej. Zespół zadebiutował na jesieni 2019 i szybko zyskał uznanie fanów i znajomych artystów. Tworzą go Paweł Brzosko – producent muzyczny i Tomasz Pacak – wokalista i multi-instrumentalista przy pomocy muzyków sesyjnych młodego pokolenia. Duet serwuje wyjątkową muzyczną
mieszankę wpadających w ucho piosenek o współczesnej estetyce popowej ze zdecydowanym ukłonem w stronę złotych lat 80-tych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.