Krist Van D od „You Are The One” do „Not The One”

Krist Van D od „You Are The One” do „Not The One”

Twórca m.in. takich hitów jak “You Are The One”, “Feel Me”, ”Be Without You”, czy MIAMI rok 2022 rozpoczyna od zaprezentowania swojego nowego singla i teledysku “Not The One”.

Ostatni singiel „Run Away” wydany przez hiszpańską wytwórnię Blanco Y Negro trafił m.in. na playlisty stacji radiowych i TV w Polsce, Hiszpanii, Ameryce Południowej, także w Rosji, krajach WNP i bałtyckich, gdzie zagrany został w ponad 80 stacjach radiowych. Dużą sympatię zyskał również w Serbii (skąd pochodzi wokalistka – Mina Joksimović), będąc często hitem dnia w tamtejszej popularnej telewizji K1 TV.

Utwór “Not The One” utrzymany w klimatach klubowych z lekką domieszką pop wraz z rasowym męskim wokalem tworzą bardzo ciekawą kompozycję.

Teledysk jak i piosenka opowiada o sytuacji życiowej, którą doświadczyło wielu z nas; o zranionych i nieszczerych uczuciach. Przedstawia historię, którą większość spotyka w swoich związkach, kiedy to nie jest się tą jedyną – wymarzoną osobą dla partnera. Niestety współczesne związki są często jednostronne gdzie wielu z nas boi się szczerości i wyznania prawdziwych uczuć.

W teledysku przeplatające się sceny o zabarwieniu miłosnym nawiązują stricte do tekstu śpiewanego przez wokalistę.

KRIST VAN D prawdziwe nazwisko Krystian Dobraszak to znany polski DJ i producent muzyczny mający na swoim koncie już kilka radiowych hitów, w których  zaśpiewali m.in. Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz, Dhany (wokalistka Benny Benassi), czy Niles Mason (wokalista z utworu David Guetty z Afrojack)

Podziel się swoją opinią ;)