Krzysztof Zalewski wraca na scenę Olsztyn Green Festival

Wszyscy z ogromną nadzieją spoglądamy w letnie plany organizatorów koncertów. Wytęsknieni za muzyką na żywo na świeżym mocno trzymamy kciuki, żeby planowane wydarzenia się odbyły. Szczególnie Olsztyn Green Festival, który co roku olśniewa w blasku tafli Jeziora Ukiel.

Wśród wcześniej ogłoszonych artystów – MIUOSH. Maria Peszek, T.Love/Muniek, Sorry Boys, Sonbird, Misia Furtak #reworki, KARAŚ/ROGUCKI, Natalia Przybysz, Bartek Królik, Kaśka Sochacka, Kirszenbaum, Arek Kłusowski – ponownie Olsztyn Green Festival uświetni Krzysztof Zalewski, który we wrześniu 2020 roku wydała album „ZABAWA”. Koncertową moc artysty będzie można doświadczyć już w sierpniowy weekend 14 – 15.

Obecnie Zalewski promuje swój najnowszy album „ZABAWA”. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień i mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew. Na scenie w Olsztynie usłyszycie największe hity artysty i całą masę instrumentów, które są nieodłącznym elementem koncertów Zalewskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.