Kwiat Jabłoni zamknął się w „Przezroczystym świecie”

Dwa lata po premierze debiutanckiego albumu „Niemożliwe” Kwiat Jabłoni powrócił z nowym materiałem zatytułowanym „Mogło być nic”. Kolejna dawka wspaniałej muzyki potwierdzająca, że Kasia i Jacek są dokładnie w tym miejscu w którym powinni być! W parze ze świetnym graniem idą tutaj wyjątkowe teledyski – sprawdź wyjątkowy klip do „Przezroczysty świat” nagrany w Poznaniu!

W naszym klipie do piosenki „Przezroczysty świat” została przedstawiona relacja z całego dnia, który spędziliśmy w Poznaniu organizując pewnego rodzaju eksperyment społeczny, performance. Wieczorem, gdy już wszystko było gotowe, weszliśmy do szklanego pokoju rozstawionego wspólnie z naszą ekipą przed Teatrem Polskim i przez godzinę patrzyliśmy na ludzi przechodzących i zatrzymujących się obok nas. Ich reakcje nie były wyreżyserowane – wszystko co widzicie na teledysku jest wynikiem spontanicznych emocji. Kochajmy się, rozmawiajmy więcej, patrzmy sobie w oczy.

Kwiat Jabłoni

„Mogło być nic” to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.