KxS prezentuje debiutancki album

„Nowe Niebo” to debiutancki album duetu Kozyrska x Sieczak – muzycznego małżeństwa, które w swojej twórczości stawia na żywe brzmienie, słowo oraz pasję.

Na płycie dwójka muzyków prezentuje 11 utworów, które są wynikiem połączenia ich osobistych inspiracji oraz wspólnych życiowych doświadczeń. „Nowe Niebo” to opowieść o poszukiwaniu prawdziwego „ja”, dążeniu do szczęścia i spełnienia, a także o zanurzeniu w teraźniejszości oraz byciu tu i teraz. Muzycznie zespół postawił na naturalne, organiczne brzmienie – w 11 kompozycjach zarejestrowanych w studiu Tall Pine Records  pod producenckim okiem Łukasza Sieradzkiego usłyszymy rozbudowane harmonie wokalne oraz liczne gitarowe motywy wsparte żywym brzmieniem sekcji rytmicznej. Podczas tworzenia albumu duet czerpał inspiracje z poprzednich dekad jak również z tego co w muzyce świeże i aktualne nadając utworom charakterystycznego stylu i brzmienia. 
Wydawnictwo promują cztery single : „Jestem”„Powolność”„Droga” oraz „Powroty”.


Lista utworów:
1. Nowe Niebo
2. Jestem
3. Droga
4. Powolność
5. Powroty
6. Gdzie byłeś
7. Zachód
8. Chwila
9. Gwiazdy
10. Tu i teraz
11. Wszystko


Kozyrska x Sieczak to dwójka ludzi dla których liczy się słowo, żywe brzmienie oraz pasja. Ich piosenki to przeplatające się dźwięki współczesnej alternatywy, nostalgicznego popu oraz vintage’owego rocka. Stawiają na pełne, organiczne brzmienie i przebojowość, która niekiedy potrafi dryfować w stronę kojącej melancholii. Początek zespołu wziął się od rozmowy jaką odbyli późnym latem 2018 roku na jednej z trójmiejskich plaży. Nie usatysfakcjonowani dotychczasowymi dokonaniami zdecydowali się podjąć wspólne muzyczne działania. W 2020 roku dali o sobie znać mini albumem „Jeszcze Będzie Pięknie”. Pandemiczną rzeczywistość wspomnianego roku dwójka wykorzystała na pisanie i nagrywanie nowych kompozycji. Pierwsze owoce duet zaprezentował wczesną wiosną 2021 roku singlami „Jestem” oraz „Powolność”, które zapowiedziały debiutancki album grupy. Ich dotychczasowe utwory można było usłyszeć na antenie Antyradia, Czwórki, Trójki, Jedynki, Radia Nowy Świat oraz Radia 357, a także cotygodniowej playliście Spotify „New Music Friday Polska” oraz „Alternatywna Polska”.

Podziel się swoją opinią ;)