Lanberry prezentuje nowy singiel – “Notting Hill”

Lanberry powraca tryumfalnie z nowym singlem! „Notting Hill” to kolejny w repertuarze piosenkarki utwór o relacji, ale tym razem wyjątkowej; takiej, na którą czeka się całe życie.  

„Śpiewam o tym uczuciu, kiedy na naszej drodze, całkowicie niespodziewanie, pojawia się drugi człowiek, który patrzy w tym samym kierunku, który czuje podobnie świat, mówi tym samym językiem. I nagle wszystko staje się jasne i proste.” – wyjaśnia Lanberry. „Notting Hill” to również piosenka o przyjmowaniu dobra w naszym życiu, zwłaszcza w relacji. Traumatyczne doświadczenia sprawiają, że trudno jest zaufać drugiemu człowiekowi, uwierzyć w jego dobre intencje, a ja przekonuję w tym utworze, że jednak da się i po prostu warto.”  

Piosenka powstała we współpracy Mimi Wydrzyńską i Kubą Krupskim. „Cudownie jest być w procesie kreatywnym z ludźmi, których nazywam swoimi przyjaciółmi” – dodaje Lanberry.  

Pogodnej, popowej piosence towarzyszy wyjątkowe wideo, nakręcone kamerą 16mm – oczywiście na ulicach londyńskiego Notting Hill. Autorką teledysku jest Paulina Kowol

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyła ogromną popularność dzięki takim hitom jak “Piątek” czy “Gotowi na wszystko”.  

Podziel się swoją opinią ;)