LANBERRY prezentuje nowy singiel – “Okna bez firanek”

Kariera Lanberry nabiera szalonego tempa. Artystka właśnie została nową trenerką w popularnym telewizyjnym show muzycznym – „The Voice of Poland” – ale absolutnie nie zwalnia w pracy nad nową płytą i prezentuje jej kolejną zapowiedź – singiel Okna bez firanek.

Tym razem Lanberry pokazuje się w rockowej, dynamicznej odsłonie, po raz kolejny udowadniając, że nie zamierza tkwić w wygodnej szufladce. Stoję nieproszona wcale… Patrzę w okna bez firanek – śpiewa Lanberry, pokazując rockowy pazur i udowadniając, że wszelkie schematy są do przełamania, a największe ograniczenia tylko w naszych głowach.

Okna bez firanek to owoc mojej współpracy z Moniką Wydrzyńską oraz Jakubem Krupskim. Piosenka idealnie odzwierciedla moje rockowe fascynacje i nawiązuje do glamrockowej estetyki. Dostajemy zatem solidną porcję gitar oraz żywe bębny nagrane przez Marcina Ułanowskiego

Lanberry

Do utworu powstał animowany vizualizer, przygotowany we współpracy z młodymi artystkami: Karoliną Krasińską (foto i materiały video) oraz Marysią Jagłowską (grafika i animacja). Marysia Jagłowska jest także autorką okładki singla.

Utwór Okna bez firanek zapowiada nadchodzącą płytę artystki, wydawaną nakładem Agora Muzyka, której premiera zaplanowana jest jeszcze w tym roku. Jest jednak wyjątkowa okazja, by przedpremierowo usłyszeć cały materiał. Artystka zapowiada dwa koncerty, na których zagra swoje największe przeboje, ale także materiał z nadchodzącej płyty:

Podziel się swoją opinią ;)