Wielki sukces 1. edycji ON AIR Festivalu. Znamy już datę 2. edycji

Na scenie debiutującego festiwalu o charakterze miejskim – ON AIR Festivalu – wystąpili m.in.: Celeste, The Comet Is Coming, Faouzia, Röyksopp, Tash Sultana, Polo & Pan, Alexandra Savior, Artur Rojek, Ralph Kaminski, Kaśka Sochacka i inni. Liczba przybyłych festiwalowiczów i świetne recenzje zwiastują, że ON AIR Festival stanie się mocnym punktem na mapie polskich festiwali muzycznych.

TENT STAGE poziomem muzycznym i temperaturą na widowni dotrzymywał kroku wykonaniom na MAIN STAGE. Brawurowe występy oddali Röyksopp dj set, Faouzia, Alexandra Savior, Baasch, Otsochodzi, Rubens i Tymek. Kończący festiwal koncert Polo & Pan nie pozwolił rozgrzanej publiczności zwolnić tempa. Za pomocą unikatowej twórczości zespół zachęcał do tańca i dostarczał tak solidną dawkę artystycznych wrażeń, że trudno będzie zapomnieć o tym francuskim duecie. W swoje muzyczne rewiry ON AIR-ową publiczność zabrała londyńska grupa The Comet Is Coming, która łączy elementy jazzu, elektroniki, funku i psychodelicznego rocka. Już niedługo powrócą do Polski z czterema koncertamiw Poznaniu (Tama, 2 listopada), Wrocławiu (Zaklęte Rewiry, 3 listopada), Krakowie (Hype Park, 4 listopada) i Warszawie (Praga Centrum, 5 listopada). 

Więcej informacji i bilety dostępne na stroniehttps://followthestep.com/koncerty/

materiały prasowe / Follow The Step

ON AIR obfitował w muzyczne wzruszenia, których dostarczali nie tylko zagraniczni wykonawcy, ale i rodzimi artyści. Widowiskowym spektaklem muzycznym okazał się “Bal u Rafała”, który zgromadził pod sceną tłumy. Ralph Kaminski oczarował festiwalowiczów nie tylko niepowtarzalnym klimatem, który łączył w sobie zabawę z nostalgią, ale również “kosmiczną” energią, mądrością tekstów, dopracowaną choreografią i talentem wokalnym. 

materiały prasowe / Follow The Step

Artur Rojek jako jeden z pierwszych występujących rozgrzał MAIN STAGE dla pozostałych wykonawców i kolejny raz udowodnił, że w pełni zasługuje na tytuł króla polskiej alternatywy. Kaśka Sochacka urzekła zgromadzoną pod sceną widownię w drugi dzień festiwalu poruszającym głosem w kombinacji z poetyckimi tekstami. 

Oprócz wspaniałych występów na MAIN STAGE TENT STAGE, festiwalowicze mogli korzystać z muzycznych wrażeń dostarczonych przez GATE STAGE by Praga Centrum. W podróż poprzez różne gatunki elektroniki ON AIR-ową publikę zabrali tacy artyści, jak m.in.: Skarby, Sarapata czy Pham.


Pierwszy ON AIR Festival zaskoczył przybyłych gości nietypowym miasteczkiem festiwalowym, w którym główną atrakcją było… wesołe miasteczko! W specjalnej strefie na festiwalowiczów czekały autodrony, młyn, karuzele weneckie i wiele więcej. Miasteczko, które cieszyło się ogromnym powodzeniem, będzie stałym elementem festiwalu rozbudowywanym podczas kolejnych odsłon wakacyjnej imprezy. Tradycyjnie nie zabrakło rozmaitych foodtracków z pysznym jedzeniem, neonowych dekoracji i barwnych świateł, które zamieniły teren wydarzenia w magiczne miasteczko.

Takiegozakończenia festiwalowego lata nikt się nie spodziewał, jednak za sprawą wybitnych artystów, wakacyjnej atmosfery i klimatycznych atrakcji, ON AIR Festival już teraz zaznaczył swoją obecność na mapie muzycznych wydarzeń – a to dopiero początek!

2. edycja ON AIR Festivalu odbędzie się 8-9 września 2023 na Lotnisku Bemowo w WarszawieFAN TIXY są już dostępne na https://onairfestival.pl

materiały prasowe / Follow The Step

Podziel się swoją opinią ;)