LemON z Kayah, Chylińską i Nosowską w Warszawie w ten weekend

W najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2022, trasa „Żadnego końca świata dziś nie będzie” grupy LemON zawita do Warszawy. Gościnnie z Igorem Herbutem wystąpią Agnieszka Chylińska, Katarzyna Nosowska i Kayah. Zespół świętuje 10-lecie działalności.

Jubileuszowa trasa trwa w najlepsze – za LemONem już koncerty w Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i Częstochowie. Teraz czas na świętowanie z Warszawą! Podczas koncertu zespół wraca muzycznie do swoich wszystkich płyt łącząc najpopularniejsze i najważniejsze utwory w jeden koncertowy set zapadający na długo w pamięć.


Koncert w Warszawie w nowej lokalizacji:

„Zmiana miejsca koncertu spowodowana jest m.in. wejściem w życie ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz.U. z 2022 r. poz. 583). Sytuacja ta jest niezależna zarówno od nas jako organizatora, jak i od COS Torwar. Z uwagi na nadzwyczajną sytuację, jaka ma miejsce u naszych wschodnich przyjaciół, wynikającą ze zbrojnej agresji Rosji na Ukrainę, szanujemy i w pełni wspieramy decyzję COS Torwar. Mamy jednak nadzieję, że przyjmą Państwo ze zrozumieniem i wszyscy wspólnie spotkamy się w dniu 9 kwietnia 2022 r. o godziny 19:30 w EXPO XXI Hala nr 1 przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.