LP zaśpiewała z zespołem BeMy!

BeMy zorganizowali kameralny koncert dla fanów. Żaden z nich nie spodziewał się gościa, który pojawił się na koniec wydarzenia. Do drzwi zapukała… LP!


Polsko-francuski zespół poznał amerykańską piosenkarkę przy okazji polsatowskiej imprezy, na której oboje wystąpili. Jak sama LP mówi, zafascynował ją głos i talent Mattia. I tak zaczęła się ich znajomość.

Piosenkarka wsparła band w akcji #WeAreOxygen, która polegała na promocji piosenki z debiutanckiego albumu chłopaków. W grudniu, przy okazji jej warszawskiego koncertu, zespół postanowił raz jeszcze poprosić artystkę o pomoc.

Na minikoncert, wspierany przez markę Coca-Cola, przyszła około dwudziestoosobowa grupa fanów. W oprawie świec, klimatycznej atmosferze, na miękkich poduszkach rozpoczął się wyjątkowy koncert BeMy. Przed ostatnim numerem rozległo się pukanie, a gdy wszyscy zbiorowo zaprosili gościa do środka, zdziwieniu nie było końca. Drobna, uśmiechnięta LP gorąco przywitała zebranych i natychmiast przystąpiła do wykonania jej hitowego numeru “Lost on you” wraz z chłopakami. Materiał z tego wydarzenia właśnie ujrzał światło dzienne!“Zrobiliśmy ekskluzywny koncert dla naszych fanów, gdzie pojawiła się niespodzianka niespodziewana. Dołączyła się do nas na finał lp. Strasznie jesteśmy szczęśliwi, że wreszcie możemy się z wami podzielić. yaaas!”


Zajrzyj po więcej:

BeMy na Facebooku

Podziel się swoją opinią ;)