Łukasz Reks prezentuje album “Album_Obrazy”

Album_Obrazy” to  podróż przez dziesięć opowieści o odczuwaniu, które zostały zilustrowane zarówno muzycznie, jak i wizualnie. To nie tylko zbiór utworów, lecz prawdziwe oddanie przeżytych emocji, uchwycone w dźwiękowych i malarskich kadrach

Album jest pełen chwil słodkich i gorzkich, które stanowią integralną część życia – potrafią rozbujać, zakochać się, poruszyć, a czasem nawet przytłoczyć czy wzruszyć.

Płyta  jest nie tylko harmonijnym połączeniem różnorodnych stylów muzycznych, takich jak soul, funk czy jazz. To także artystyczne zderzenie różnych form sztuki – każda piosenka na albumie staje się inspiracją dla Isabelle Matsili-Reks, która wyraża swoje odczucia odnośnie do każdego utworu na płótnie.

Ta podróż nie jest jedynie odzwierciedleniem emocji autora. Nagrania na płycie wykonała utalentowana grupa trójmiejskich muzyków, których serca i umiejętności najwyższej klasy pozwoliły zaprezentować kwintesencję materiału. Akustyczne brzmienie instrumentów nagrane w studiu Custom 34 pozwoliło na uzyskanie naturalnego, ciepłego brzmienia całej płyty. 

Piosenki narodziły się z pragnienia dotarcia do innych, aby ci mogli odnaleźć w utworach ulgę, radość czy ukojenie. To zaproszenie do zanurzenia się w prezentowanych obrazach dźwiękowych i malarskich, by odnaleźć w nich swoje własne emocje i doświadczenia takie jak chwile, które potrafią wzruszyć. To właśnie one, opisane w piosenkach, mają niezwykłą moc, aby dotknąć naszego serca głęboko i pozostawić trwały ślad. I o pozostawienie trwałego śladu chodziło autorowi podczas tworzenia “Albumu_Obrazy”. 

Płytę promują single “Wiosna zniknie” wraz z wideo-opowieścią, “O Nas”, “Więc tak” z domowo-tanecznym klipem,”Płynę” oraz “Wzruszenie” z teledyskiem nagranym podczas pracy w studio. 

Podziel się swoją opinią ;)