Łukasz Zagrobelny powraca z singlem „Za nami błędy”

ZA NAMI BŁĘDY to nowy utwór Łukasza Zagrobelnego, którego premiera odbyła się 26.04.2024. Okazją do jego powstania jest przypadające w tym roku 25 – lecie solowej działalności muzycznej Łukasza.

Nowy utwór jest kontynuacją stylu charakterystycznego dla Łukasza, jednak w znacznie nowocześniejszym wydaniu. Jest lekko, świeżo, a nawet tanecznie. Za produkcję muzyczną odpowiada WOLF HOUSE. Reżyserem teledysku jest Tomek Kuczma.

To piosenka o tym, że popełnianie błędów zawsze będzie leżeć w ludzkiej naturze. Upadamy, podnosimy się, a za chwilę błądzimy od nowa. Siła i wnioski jakie możemy wynieść z własnych porażek kształtują naszą dojrzałość – mówi Łukasz Zagrobelny.

Nie mylił się ten, kto powiedział, że błądzić jest rzeczą ludzką. Dajmy więc sobie przyzwolenie zarówno na wzloty, jak i  upadki. Nie bójmy się grać z życiem – podsumowuje wokalista.

Łukasz Zagrobelny świętuje w 2024 roku 25 – lecie solowej działalności muzycznej, której początkiem okazał się występ w koncercie „Debiuty” na KFFP w Opolu w 1999 roku.

Napisz komentarz