Maciek Pruchniewicz wydaje płytę specjalnie dla fundacji „Odzyskać Radość”

Na tej płycie podobnie jak w ludzkiej głowie, Nadzieja spotyka się z „beznadzieją”, odzwierciedlając skomplikowaną naturę człowieka ze wszystkimi jego doskonałościami i niedoskonałościami.

Różne ludzkie nastroje, marzenia i tęsknoty, które przeplatają się w piosenkach, to odwieczne gubienie i poszukiwanie radości – tak bliskie człowiekowi. Chwilami smutna, a chwilami optymistyczna, płyta „Niewidzialni ludzie” próbuje odsłonić to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niewidoczne. Napisana i skomponowana specjalnie dla fundacji „Odzyskać Radość”.

Miks gitary Maćka i wokal Sylwii Zarzyckiej wprowadza słuchacza w doskonały nastrój. Przy tej muzyce doskonale się odpoczywa i myśli.Maciek Pruchniewicz – gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny. Uczestniczył w wielu projektach współpracując i koncertując z polskimi i zagranicznymi artystami, m.in. Wojtkiem Waglewskim, Michałem Urbaniakiem, Tadeuszem Nalepą, Małgorzatą Ostrowską, Dariuszem Makarukiem, Antonim Gralakiem, Anią Brodą, Mateuszem Pospieszalskim, Jerzym Słomą Słomińskim, Włodzimierzem Kiniorskim, Kiparą Yusuph, Osvaldo Baltodano, Luisem Varona.

Na początku drogi muzycznej najbliższe były mu klimaty bluesowo-rockowe. Obecnie inspiruje go zwłaszcza muzyka improwizowana z pogranicza jazzu, etno, elementów klasyki, tworzy też muzykę do spektakli teatralnych i muzykę filmową.

Dyskografia: „Hot Water”, „Wolne od świąt”, „Illusion”.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.