Madamme promuje nowy singiel

“My” to pierwszy w 2021 singiel folkowego wrocławskiego zespołu Madamme.

Po utrzymanym w żartobliwym tonie “Pracusiu” (opublikowanym w listopadzie 2020) przyszedł czas na utwór nieco spokojniejszy, skłaniający do zastanowienia się nad rolą innych ludzi i relacji z nimi w naszym życiu. “My” jest owocem wspólnej i jednocześnie samowystarczalnej pracy wszystkich członków zespołu.

Za muzykę odpowiadają: Basia Białkowska, Miłosz Całujek, Kamil Jeziorski, Jakub Kulik i Jędrzej Wołk. Ten ostatni napisał także tekst, odpowiada za miks i mastering. Utwór (co dosyć charakterystyczne dla tego zespołu) powstał i został nagrany (za cały proces odpowiadali Kuba i Jędrek) tego samego dnia.

Od 3.02.2021 jest dostępny na Spotify i innych platformach streamingowych a już niedługo ukaże się także w wersji wideo na platformie YouTube.

Zespół dał się poznać ogólnopolskiej publiczności podczas licznych koncertów, w szczególności zeszłorocznej trasy “Twarzą w twarz z Madamme”, podczas której grali w miejscach umożliwiających jak najlepszy kontakt z publicznością, takich jak porty, skwery, czy ulice. Trasa obejmowała południowo- i północno-wschodnią część naszego kraju. W planach jest tegoroczna odsłona trasy, która ma objąć swoim zasięgiem głównie północną i północno-zachodnią część Polski. W swoim dorobku mają także EPkę i minialbum “Tadamm”, które można odsłuchać na wszystkich serwisach streamingowych i YouTube.

Fot. główne: Ceralitle.art

Podziel się swoją opinią ;)