Magiera zapowiada swoją pierwszą płytę producencką

Magiera

Magiera, jeden z najlepszych polskich producentów, który ma na swoim koncie niezliczone produkcje dla największych krajowych artystów, współtwórca duetu WhiteHouse, zapowiada swoją pierwszą płytę producencką „FEAT.”

„Dziwne uczucia mnie ogarniają – nie skłamię, jeśli napiszę, że jest to prawdziwa mieszanka strachu i ekscytacji, bo choć od ponad dwudziestu lat działam w branży, dopiero teraz zebrałem się na odwagę i oddaję w Wasze ręce swój pierwszy, solowy, producencki album” – pisze artysta, dodając: „Nie ukrywam, że robienie płyty „FEAT.” było zarówno największą przyjemnością, jak i największym wyzwaniem, jakie stanęły na mojej dotychczasowej muzycznej drodze. Na albumie zostawiłem część siebie, ukrytą pośród wersów i dźwięków, z nadzieją, że efekty mojej niemal dwuletniej pracy, znajdą właściwą drogę do najczulszych zakamarków Waszych serc” .

Na oficjalnym kanale Magiery w serwisie YouTube możecie obejrzeć teledysk do utworu Naszyjnik – mocno nostalgicznego, lirycznego numeru, stworzonego wspólnie z nowym człowiekiem na scenie – Szczylem, oraz dobrze znanym Sariusem.

Magiera ft. Szczyl, Sarius – Naszyjnik (źródło: Magiera)

Za klip odpowiada Ice Bobo, mixem i masterem Naszyjnika zajął się niezawodny ENZU. Premiera płyty „FEAT.” zaplanowana jest na 17.09.2021.

Więcej:

Facebook: Magiera

Instagram: Magiera

YouTube: Magiera

Podziel się swoją opinią ;)