Maks Łapiński z letnim singlem “Na serio” podbije muzyczne lato

Maks swoje pierwsze kroki po rynku muzycznym stawiał w towarzystwie “Lwa”, czyli klimatycznego singla od pierwszego odsłuch rozkochał w sobie fanów i jednocześnie bardzo wyraźnie zaznaczył debiut młodego artysty. Klip do tego utworu zaliczył już ponad 20 tysięcy wyświetleń! Dziś Maks serwuje nam nowe muzyczne doznania w piosence “Na serio”.

Inspiracją przy tworzeniu singla było to, co w lecie najpiękniejszego – podróże i długie wakacyjne wieczory w najlepszym towarzystwie bliskich. Maks łącząc to wszystko w piosence swoim ciepłym, miękkim głosem przenosi słuchacza na piaszczystą plażę ozłoconą zachodem słońca wprowadzając beztroski i romantyczny nastrój, ale niech was to nie zwiedzie w kierunku nudnej, romantycznej ballady! “Na serio” to przebojowa dawka fajnego popu, lekkiego i niewymuszonego. Naturalnego i przyjemnego jak letni wietrzyk.

Ten utwór powstał pod wypływem niezwykle szczerych, spontanicznych i pozytywnych emocji. Będąc w Chorwacji biegałem po tamtejszych plażach rozpościerając ręce jeszcze do wstępnej wersji utworu i czułem totalny zew wolności. Na serio, jak sam tytuł wskazuje, opowiada o prostocie tych najszczerszych uczuć, które najczęściej uaktywniają się w przypadkowych, zupełnie nieoczekiwanych momentach

Maks Łapiński

Po zimowym starcie z “Lwem”, Maks przedstawia się słuchaczom z nowej strony, formując coraz wyraźniej swoje muzyczne ja. Inspirując się swoimi własnymi przeżyciami muzyk pracuje nad swoim debiutanckim albumem, nad którym nie ukrywam coraz niecierpliwiej czekam 🙂 Tymczasem łapcie go na letnich koncertach, na pewno nie pożałujecie!

Podziel się swoją opinią ;)