Małgorzata Skrzyniarz przedstawia utwór “Nie potrafię kochać”

Jej domeną jest melodyjny, ale ambitny pop z przekazem i wartościowymi tekstami. Wokalistka
i songwriterka Małgorzata Skrzyniarz prezentuje swój nowy utwór właśnie w takim klimacie. Do „Nie potrafię kochać” powstał również, bardzo pasujący do treści, teledysk. Całość tworzy niezwykle interesującą i intrygującą całość.

Małgorzata Skrzyniarz jest wokalistką a także autorką tekstów i kompozycji. Dała się już poznać z bardzo ciekawej strony, jeśli chodzi o autorską twórczość. Właśnie rozpoczyna mocną ofensywę wydawniczą. Tym pierwszym z nowych jest „Nie potrafię kochać” z bardzo sugestywnym tekstem. Jak mówi autorka, przedstawiając symbolikę słów zawartych w utworze:  Piosenka jest o mojej wewnętrznej walce, o tym, że sama siebie często nie rozumiem, moich emocji, myśli… Zbieram wiele doświadczenia innych ludzi, którzy chcą mi pomóc dając wiele różnych rad, ale na końcu i tak pozostanę sobą i pójdę własną drogą.

W tym kontekście, to znaczenie, podkreśla niezwykle dopieszczony teledysk, naszpikowany wręcz symboliką. Małgorzata Skrzyniarz, opowiadając o zamyśle i pracy na planie, zdradza tylko parę szczegółów: Wiedziałam, że na pewno tym razem w klipie chcę być sama i chcę, żeby całość odbyła się w jednym pomieszczeniu, aby było jak najwięcej spójności. Chciałam, żeby ruch był bardzo stateczny, czasem powściągliwy, żeby pokazać swoje emocje. Chciałam, żeby widz “przeszedł” przez ten utwór ze mną “za rękę”, dlatego w klipie jest wiele ujęć dłoni, jestem czasem w rękawiczkach, czasem nie, a w jednej stylizacji mam tylko jedną rękawiczkę.

Całość można podziwiać już na kanale YT Artystki, utwór jest oczywiście również dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Jak się okazuje, to jeszcze nie ostatnie muzyczne słowo Małgosi w tym roku, szykuje jeszcze świąteczną niespodziankę… Tymczasem polecamy delektować się „Nie potrafię kochać”.

Podziel się swoją opinią ;)