AURA. prezentuje teledysk do piosenki „Dam Ci tylko znać”

AURA. prezentuje teledysk do piosenki „Dam Ci tylko znać”

AURA. prezentuje kolejny singiel promujący jej debiutancki album “Szczeliny”, którego nasz portal został patronem medialnym.

 „Dam Ci tylko znać” to wpadający w ucho utwór, który poruszy w słuchaczu najczulsza ze strun. W tej osobistej kompozycji więcej jest wysublimowanych dźwięków, rozważnie zagranych ze względu na słowo i kontekst utworu. Bo czym właściwie jest „bliskość”?

To swoboda w byciu ze sobą i przy sobie. To odłożenie na bok wszystkich mechanizmów obronnych i akceptowanie siebie takimi, jakimi jesteśmy naprawdę. To suma wszystkich dobrych i złych dni. Przychodzi do nas nie spiesznie i rozważnie. Jest jak klucz, który otwiera w relacji wszystkie drzwi i tajemnicze pokoje. Przychodzi taka chwila, kiedy patrząc na drugą osobę, już wiesz, że ani zmarszczki, ani siwe włosy, ani żaden ślad czasu nie zmienia nic między Wami.

„Dam Ci tylko znać” to osobista opowieść, ale jej przekaz jest bardziej uniwersalny i łagodnie ukazuje to, co w życiu najważniejsze – bliskość. Banał? Nie wydaje mi się! – tak pisze o piosence AURA.


AURA. to pseudonim artystyczny wokalistki, songwriterki Pauli Powroźnik, która łączy muzykę alternatywną z wokalnymi wpływami polskiej piosenki popularnej lat ubiegłych. Teksty wokalistki są zbiorem prostych historii o najbardziej inspirujących emocjach i chwilach towarzyszących nam w życiu: miłości, przyjaźni, nadziei, rozstaniach, powrotach i trudnych decyzjach. AURA. nie szufladkuje swojej muzyki, eksperymentuje z formą i przekazem.

W lipcu 2020 r. dołączyła do projektu My Name Is New wytwórni KAYAX, gdzie zadebiutowała singlem „Nieznajomy”. Tego samego roku zakwalifikowała się do festiwalu RZESZÓW CARPATHIA FESTIVAL, gdzie występując ze swoim autorskim materiałem, znalazła się w gronie 10 finalistów. W 2021 r. z najnowszym singlem „Rozerwani” została wyróżniona przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, znajdując się w gronie 10 najlepszych, młodych artystów w kwalifikacjach do DEBIUTÓW KFPP 2021.

Podziel się swoją opinią ;)