Marek Kościkiewicz w nowej wersji hitu „Statki na niebie” na 35-lecie działalności

Marek Kościkiewicz w nowej wersji hitu „Statki na niebie" na 35-lecie działalności

Utwór zapowiada planowaną na jesień trasę koncertową artysty z okazji 35-lecia pracy twórczej. Wkrótce ukaże się też jego premierowa EP.

„Statki na niebie” to jeden z największych przebojów grupy De Mono, pochodzący z jej albumu „Stop” z 1992 roku. Autorem jego muzyki i słów jest Marek Kościkiewicz, przez lata gitarzysta i producenta płyt De Mono.

Nowa wersja piosenki w wykonaniu samego Marka Kościkiewicza powstała z okazji jubileuszu 35-lecia pracy twórczej artysty. Zapowiada ona planowaną na jesień trasę koncertową, a także epkę z premierowymi utworami.

Marek Kościkiewicz tak mówi o swoich najbliższych planach: W tym roku zapraszam serdecznie na jesienną trasę koncertową zatytułowaną STATKI NA NIEBIE.

Z tej okazji napisałem i nagrałem kilka premierowych piosenek oraz nową wersję jednego z moich najbardziej znanych utworów zespołu De Mono.

Skromny, kameralny teledysk, którego jestem autorem, powstał na wakacjach i jego realizacja sprawiła mi wielką frajdę. Chciałem jak najlepiej przekazać w nim oniryczną historię pewnej znajomości.

W nagraniu nowej wersji „Statków na niebie” wzięli udział m. in. muzycy duetu Plastic – Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski.

Singiel Marka Kościkiewicza „Statki na niebie” (Radio Edit 2022) jest już dostępny w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/marekkoscikiewiczstatkinaniebie

Podziel się swoją opinią ;)