Marek Niedźwiecki powraca na antenę radiową

Marek Niedźwiecki, to postać, której prawdziwym Muzykoholikom przedstawiać nie trzeba. Ogromna wiedza, jeszcze większa miłość do muzyki i głos, którego wprost nie da się zapomnieć!

Radio 357 szykuje dla swoich słuchaczy co wyjątkowego – Muzykę Ciszy Marka Niedźwieckiego. Już w niedzielę 1 listopada o 19.00 nowopowstała rozgłośnia zaprasza do Open FM i WP Pilot. Zestaw utworów na ważne dni, na wyjątkowe okazje. Jedna z audycji, na którą co roku czekali Słuchacze.

Specjalnie dla Słuchaczy Radia 357 przygotowałem porcję muzyki na ten wyjątkowy czas, bo wiem, że pamiętają Państwo nasze listopadowe spotkania” – mówi autor zestawienia.

Chciałbym aby ta audycja przyniosła nam wszystkim trochę zadumy i spokoju… Najpiękniejsze utwory w historii muzyki, klasyka rocka ale też kilka nowości. Między innymi pożegnalne utwory Fisha i grupy Perfect. Zapraszam na Muzykę Ciszy. W najbliższą niedzielę… Marek Niedźwiecki

Marek Niedźwiecki

Radio 357, to rozgłośnia, która została powołana do życia całkiem niedawno. W jej szeregach znaleźli się radiowcy znani z audycji „innego” radia, którego najzwyczajniej w świecie nie dało się już słuchać.

Ekipa nadal się rozrasta. Na chwilę obecną w szeregach „357” działają m.in. Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach, czy Piotr Kaczkowski.

Redakcja nadal się krystalizuje – nowa krew wciąż napływa. Żeby jednak wszystko miało „ręce i nogi” potrzebne są środki. Namawiamy Was do pomocy! Wszelkie szczegóły znajdziecie tutaj: Patronite.pl/radio357

Podziel się swoją opinią ;)