Maria Tyszkiewicz z debiutanckim albumem “Ufam sobie”

Światło dzienne ujrzała właśnie debiutancka płyta pięknej i uzdolnionej Marii Tyszkiewicz. Album nosi tytuł “Ufam sobie” i ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label.

Maria to wokalistka, aktorka, a od niedawna także autorka tekstów i kompozytorka. Na jej pierwszej płycie znalazły się największe inspiracje artystki i bardzo intymne przemyślenia, którymi po raz pierwszy dzieli się ze swoimi fanami właśnie teraz. Jej utwory zaskakują światowym brzmieniem i świeżym spojrzeniem na współczesne r’n’b oraz neo soul, czyli na gatunki, których Maria słucha namiętnie.

Nad wszystkimi utworami, które ostatecznie trafiły na płytę, czuwali najlepsi producenci i fantastyczni tekściarze. Hity takie jak „Ufam sobie”, „Chodź”, „Deszcz” oraz „Miasto” wraz z Marią współtworzyli m.in. Ras z Rasmentalism, Meek, Oh Why?, Eprom, Michał „Mamut” Sarapata, Wishlake i Jeremiasz Hendzel.Gościnnie pojawił się również Pierre Danaë, finalista ósmej edycji francuskiego programu The Voice.

Dzięki płycie Maria rozwinęła się jako artystka i poprzez osobiste teksty odsłoniła się przed odbiorcami tak jak nigdy dotąd. Poznała też bliżej swoje możliwości oraz samą siebie. „Ufam sobie” to spełnienie jej artystycznych ambicji oraz marzeń o zaprezentowaniu słuchaczom solowego materiału.


W dniu premiery płyty, czyli 5 czerwca 2020 r., na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label ukazało się nowe lyric video Marii Tyszkiewicz nakręcone do piosenki “Motyl”. Za montaż video odpowiadała sama artystka.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/mariatyszkiewiczofiszial/

Instagram: https://www.instagram.com/mariatyszkiewicz/

Podziel się swoją opinią ;)